| Year: | 2009 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Co Wicklow Ireland |
| Price: | €2,700 |
View Details | |
| Year: | 1980 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Cardiff UK |
| Price: | £300 |
View Details | |
| Year: | 2010 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Yorkshire Dales Sailing Club North Yorkshire UK |
| Price: | £1,750 |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | West Yorkshire West Yorkshire UK |
View Details | |
| Year: | 2014 |
| Length: | 4m |
| Location: | Devon UK |
| Price: | £2,400 |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 4.20m |
| Location: | Suffolk UK |
| Price: | £1,650 |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Berkshire UK |
| Price: | £700 |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Carsington SC Derbyshire UK |
| Price: | £995 |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Norwich Norfolk UK |
View Details | |
| Year: | 1986 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Devon UK |
| Price: | £1,100 |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £900 |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 4.19m |
| Location: | Edinburgh UK |
| Price: | £700 |
View Details | |
| Year: | 2003 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Wolverhampton West Midlands UK |
| Price: | £1,650 Tax Exempt |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 4m |
| Location: | Broadwater Sailing Club London UK |
| Price: | £1,500 |
View Details | |
| Length: | 4.20m |
| Location: | Somerset UK |
| Price: | £995 |
View Details | |
| Year: | 2016 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £2,800 |
View Details | |
| Length: | 14' |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £750 |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 14' |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £1,750 |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 14' |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £1,550 |
View Details | |
| Length: | 4.2m |
| Location: | South Yorkshire UK |
| Price: | £1,700 |
View Details | |