| Length: | 12' 5" |
| Location: | Ripon Sailing Club West Yorkshire UK |
| Price: | £2,850 Including VAT |
View Details | |
| Year: | 2015 |
| Length: | 4m |
| Location: | Gloucestershire UK |
| Price: | £5,000 |
View Details | |
| Year: | 2013 |
| Length: | 4m |
| Location: | Chase Sailing Club Staffordshire UK |
| Price: | £4,795 |
View Details | |
| Year: | 2019 |
| Length: | 3.80m |
| Location: | Ringwood Hampshire UK |
| Price: | £5,000 |
View Details | |
| Year: | 2010 |
| Length: | 4m |
| Location: | tata Steel saling club Margam Bridgend UK |
| Price: | £4,200 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 12' 5" |
| Location: | Dorset UK |
| Price: | £3,250 |
View Details | |