| Year: | 2019 |
| Length: | 3.40m |
| Location: | West Sussex UK |
| Price: | £1,100 |
View Details | |
| Length: | 12' |
| Location: | Grafham Water Sailing Club Cambridgeshire UK |
| Price: | £1,250 |
View Details | |
| Length: | 3.20m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £1,650 |
View Details | |
| Length: | 3m |
| Location: | Upleadon, Newent Gloucestershire UK |
| Price: | £795 |
View Details | |
| Length: | 3.4m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £960 |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 3.40m |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £550 |
View Details | |
| Year: | 2022 |
| Length: | 2m |
| Location: | West Sussex UK |
| Price: | £2,500 |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Aberdeenshire UK |
| Price: | £500 |
View Details | |
| Length: | 3.20m |
| Location: | Lydney Gloucestershire UK |
| Price: | £350 |
View Details | |
| Year: | 1995 |
| Length: | 3.35m |
| Location: | northampton sailing club Northamptonshire UK |
| Price: | £400 |
View Details | |