| Year: | 1990 |
| Length: | 12.30m |
| Location: | Aalst Gelderland Netherlands |
| Price: | €69,500 |
View Details | |
| Year: | 1989 |
| Length: | 12.32m |
| Location: | Norfolk Yacht Agency Norfolk UK |
| Price: | £52,950 Tax Paid |
View Details | |
| Year: | 1990 |
| Length: | 12.3m |
| Location: | Portishead Somerset UK |
| Price: | £45,000 Tax Paid |
View Details | |