| Year: | 1993 |
| Length: | 6m |
| Location: | Monmouthshire UK |
| Price: | £2,250 |
View Details | |
| Year: | 1971 |
| Length: | 15' |
| Location: | Gwynedd UK |
| Price: | £500 |
View Details | |
| Year: | 1995 |
| Length: | 6.5m |
| Location: | Mid Lothian UK |
| Price: | £500 |
View Details | |
| Year: | 1985 |
| Length: | 6.8m |
| Location: | Flintshire UK |
| Price: | £800 |
View Details | |
| Year: | 1976 |
| Length: | 6m |
| Location: | Antrim UK |
| Price: | £950 |
View Details | |