| Year: | 2018 |
| Length: | 2.87m |
| Location: | Lymington Hampshire UK |
| Price: | £1,400 |
View Details | |
| Year: | 2017 |
| Length: | 2.87m |
| Location: | Bournemouth Dorset UK |
| Price: | £1,950 |
View Details | |
| Year: | 2014 |
| Length: | 2.87m |
| Location: | Cumbria UK |
| Price: | £2,150 |
View Details | |
| Length: | 2.87m |
| Location: | Ormskirk Lancashire UK |
| Price: | £675 |
View Details | |