| Length: | 4m |
| Location: | Dorset UK |
| Price: | £1,000 |
View Details | |
| Length: | 4.50m |
| Location: | Derbyshire UK |
| Price: | £975 |
View Details | |
| Length: | 14' |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £995 |
View Details | |
| Length: | 4.10m |
| Location: | East Sussex UK |
| Price: | £1,500 |
View Details | |
| Year: | 2008 |
| Length: | 4.30m |
| Location: | Northamptonshire UK |
| Price: | £4,500 |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 4.52m |
| Location: | Cumbria UK |
| Price: | £2,500 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 4.50m |
| Location: | West Sussex UK |
| Price: | £2,500 |
View Details | |
| Length: | 4.52m |
| Location: | East Lothian UK |
| Price: | £1,950 |
View Details | |
| Length: | 4.52m |
| Location: | Gosport Hampshire UK |
| Price: | £1,200 |
View Details | |