| Year: | 1999 |
| Length: | 4.60m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £2,600 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 2m |
| Location: | East Suffolk Suffolk UK |
| Price: | £3,500 Tax Paid |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £4,850 |
View Details | |
| Year: | 2007 |
| Length: | 4m |
| Location: | Wembley, London London UK |
| Price: | £2,750 |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Emsworth Hampshire UK |
| Price: | £5,950 |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £3,950 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 4m |
| Location: | Co Cork Ireland |
| Price: | €2,500 |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 4m |
| Location: | Durham UK |
| Price: | £2,700 |
View Details | |