| Length: | 2.80m |
| Location: | East Devon (Sidmouth) Devon UK |
| Price: | £825 |
View Details | |
| Year: | 2010 |
| Length: | 2.30m |
| Location: | East Yorkshire UK |
| Price: | £895 |
View Details | |
| Year: | 2006 |
| Length: | 2.36m |
| Location: | West Sussex UK |
| Price: | £900 |
View Details | |
| Length: | 2.3m |
| Location: | West Sussex UK |
| Price: | £1,100 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 2m |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £800 |
View Details | |