| Year: | 2021 |
| Length: | 14' |
| Location: | UK |
| Price: | £3,300 |
View Details | |
| Year: | 2003 |
| Length: | 14' |
| Location: | UK |
| Price: | £2,100 |
View Details | |
| Year: | 2013 |
| Length: | 16' |
| Location: | Hampshire UK |
| Price: | £4,000 Tax Paid |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | YDSC North Yorkshire UK |
| Price: | £1,900 Tax Paid |
View Details | |
| Year: | 2021 |
| Length: | 13' 2" |
| Location: | Northamptonshire Northamptonshire UK |
| Price: | £250 Including VAT |
View Details | |
| Year: | 1993 |
| Length: | 4m |
| Location: | Cheshire UK |
| Price: | £1,200 |
View Details | |
| Length: | 4m |
| Location: | Essex UK |
| Price: | £1,780 |
View Details | |
| Year: | 1994 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Berwick or Blyth Northumberland UK |
| Price: | £1,400 Tax Exempt |
View Details | |
| Year: | 2024 |
| Length: | 1' |
| Location: | Rutland Rutland UK |
View Details | |
| Year: | 2009 |
| Length: | 4.94m |
| Location: | Ullswater Yacht Club CA10 2NA Cumbria UK |
| Price: | £3,900 Tax Paid |
View Details | |
| Year: | 1984 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | Rudgwick West Sussex UK |
| Price: | £490 |
View Details | |
| Year: | 2000 |
| Length: | 4.23m |
| Location: | West Yorkshire West Yorkshire UK |
View Details | |
| Length: | 14' |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £2,750 |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 4m |
| Location: | Cambridgeshire UK |
| Price: | £1,550 |
View Details | |
| Year: | 1985 |
| Length: | 4.2m |
| Location: | Surrey UK |
| Price: | £750 |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 4.19m |
| Location: | Launceston Cornwall UK |
| Price: | £2,250 Tax Exempt |
View Details | |
| Year: | 1987 |
| Length: | 4m |
| Location: | Gosport Hampshire UK |
| Price: | £650 |
View Details | |
| Length: | 14' |
| Location: | Warwickshire UK |
| Price: | £650 |
View Details | |
| Year: | 2014 |
| Length: | 4m |
| Location: | Devon UK |
| Price: | £2,400 |
View Details | |
| Year: | 2022 |
| Length: | 4m |
| Location: | Wiltshire UK |
| Price: | £4,250 |
View Details | |