| Year: | 2010 |
| Length: | 5m |
| Location: | river Deben Suffolk UK |
| Price: | £3,725 |
View Details | |
| Year: | 2022 |
| Length: | 15' 10" |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £12,750 |
View Details | |
| Year: | 2013 |
| Length: | 4.8m |
| Location: | Highland UK |
| Price: | £7,950 |
View Details | |
| Year: | 2018 |
| Length: | 4.82m |
| Location: | Kent UK |
| Price: | £9,500 |
View Details | |
| Length: | 16' |
| Location: | Norfolk UK |
| Price: | £5,800 |
View Details | |
| Year: | 2015 |
| Length: | 15' 8" |
| Location: | Norfolk UK |
| Price: | £5,950 Tax Paid |
View Details | |