| Year: | 1986 |
| Length: | 18' 9" |
| Location: | Bursledon Hampshire UK |
| Price: | £5,000 |
View Details | |
| Year: | 2004 |
| Length: | 7m |
| Location: | Dorset UK |
| Price: | £5,995 |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 7m |
| Location: | Dorset UK |
| Price: | £5,000 |
View Details | |
| Year: | 2002 |
| Length: | 18' 9" |
| Location: | Rougham ,Bury St Edmunds Suffolk UK |
| Price: | £6,250 |
View Details | |
| Year: | 1974 |
| Length: | 5.72m |
| Location: | Shrewsbury Shropshire UK |
| Price: | £2,250 |
View Details | |
| Length: | 5.72m |
| Location: | Plymouth Devon UK |
| Price: | £4,500 Tax Paid |
View Details | |