| Year: | 1999 |
| Length: | 105m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
View Details | |
| Year: | 2006 |
| Length: | 116m |
| Location: | Turkey |
View Details | |
| Year: | 2001 |
| Length: | 107.71m |
| Location: | Trading Med. Turkey |
View Details | |
| Year: | 2006 |
| Length: | 82.5m |
| Location: | EUROPE Turkey |
View Details | |
| Year: | 1999 |
| Length: | 119.82m |
| Location: | CHINA / INDONESIA China |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 81.8m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
| Price: | $3,900,000 |
View Details | |
| Year: | 1982 |
| Length: | 100.13m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
| Price: | $1,500,000 |
View Details | |
| Year: | 2007 |
| Length: | 145.5m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
View Details | |
| Year: | 1982 |
| Length: | 100.13m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
| Price: | $1,500,000 |
View Details | |
| Year: | 1991 |
| Length: | 82.4m |
| Location: | Turkey |
View Details | |
| Year: | 1964 |
| Length: | 45.52m |
| Location: | Rotterdam Zuid-Holland Netherlands |
| Price: | $295,000 |
View Details | |
| Year: | 1992 |
| Length: | 74.94m |
| Location: | Hamburg Hamburg Germany |
| Price: | $1,400,000 |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 75.25m |
| Location: | CHINA SEA Turkey |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 88.5m |
| Location: | EUROPE/BALTIC Sweden |
View Details | |
| Year: | 2005 |
| Length: | 88m |
| Location: | BALTIC Sweden |
View Details | |
| Year: | 2001 |
| Length: | 94.96m |
| Location: | Baltic Sweden |
View Details | |
| Year: | 1992 |
| Length: | 115m |
| Location: | Japan |
| Price: | $1,300,000 |
View Details | |
| Year: | 1983 |
| Length: | 121.4m |
| Location: | Panama |
View Details | |
| Year: | 1996 |
| Length: | 100.53m |
| Location: | Trading Med sea/ Europe Turkey |
View Details | |
| Year: | 1991 |
| Length: | 89.9m |
| Location: | Trading Med sea/ Europe Turkey |
View Details | |